Filadelphia

!!! Have Fun & Good Luck !!!

AcasaAcasa  FAQFAQ  MembriMembri  MessengerMessenger  WebModWebMod  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Cerere Addons;)

In jos 
AutorMesaj
Adrian
Vizitator

MesajSubiect: Cerere Addons;)   Vin Apr 18, 2008 5:38 pm

imi cer scuze k postez aici da nush unde sa postez:( salut , as vrea daca se poate un addons pe AMX sa pot da /admin si sa vad adminii admin who , sa pot face poze , sa dau llama , gang , fuckoff,amx_die ...sa fie sunete faine de pereferabil sexy(si cand se gata runda sa cante melodii la ct si la tero ( pls faine ), ,daca se poate ,SI CEL MAI IMPORTAT : SA NU FIE CU LAG!, Ms mult astept.. Sad
Sus In jos
Se-Sensitive
Root-Admin

Numarul mesajelor : 196
Varsta : 24
From : Suceava
Avertizare (Warn) :
0 / 1000 / 100

Data de inscriere : 08/03/2008

MesajSubiect: Re: Cerere Addons;)   Vin Apr 18, 2008 6:07 pm

Adrian a scris:
imi cer scuze k postez aici da nush unde sa postez:( salut , as vrea daca se poate un addons pe AMX sa pot da /admin si sa vad adminii admin who , sa pot face poze , sa dau llama , gang , fuckoff,amx_die ...sa fie sunete faine de pereferabil sexy(si cand se gata runda sa cante melodii la ct si la tero ( pls faine ), ,daca se poate ,SI CEL MAI IMPORTAT : SA NU FIE CU LAG!, Ms mult astept.. Sad
da`mi ADD pe mess , sa iti spun de unde poti lua ... ca nu este voie publicitatea altui site&server pe forum ! ... ID ym : alaynutzu@yahoo.com
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Se-Sensitive
Root-Admin

Numarul mesajelor : 196
Varsta : 24
From : Suceava
Avertizare (Warn) :
0 / 1000 / 100

Data de inscriere : 08/03/2008

MesajSubiect: Re: Cerere Addons;)   Vin Apr 18, 2008 6:40 pm

Download : rapidshare.com addons.rar

Contine :
Cod:
1. AdminMod
2. AmxModX Cu Nijte Skinn'uri Adaugate
3. Booster
4. The Ultimate MetaMod(e)
5. ChecKers
6. Chess
7. ClanMod
8. Common
9. EntMod
10. FpSBoosT
11. Ghost_Mine_Block_MM
12. Go
13. Hearts
14. HlBooster
15. HlGuard ( E o porcarie )
16. Ping-Analyzer
17. PlayerName
18. Spades
19. StatsMe
20. WebMode
21. WinHl_Booster
Si Inca Cateva Pluginuri ( PInG , ... Si inca cateva nementionate ) ... asta daca vrei..
Sus In jos
Adrian
Vizitator

MesajSubiect: Re: Cerere Addons;)   Lun Mai 05, 2008 3:36 pm

ms mult, am sa-l incerc si o sa vad cum e;)
Sus In jos
Adrian
Vizitator

MesajSubiect: Re: Cerere Addons;)   Lun Mai 05, 2008 6:10 pm

sv e fain , ms mult DE TOT! , numa e cam lag:( si sa imi spui te rog ,cum se numeste pluginu ala care se vede gloantele cand tragi;), si nu mere adminu deloc, cand vreu sa intru p sv imi zice k nu am voie (adica am admin) si am bagat tat felu de .....setinfo _pw parola si nik:( poate sti u dc , dau ai alt users p amx;) si dac mai sti ceva ce ii pot face sa nu fie lag, ajuta-ma te rog;) Ms Anticipat !
Sus In jos
N!c0T!n
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 24
Avertizare (Warn) :
1 / 1001 / 100

Data de inscriere : 09/03/2008

MesajSubiect: Re: Cerere Addons;)   Mar Mai 13, 2008 7:39 pm

Adrian a scris:
sv e fain , ms mult DE TOT! , numa e cam lag:( si sa imi spui te rog ,cum se numeste pluginu ala care se vede gloantele cand tragi;), si nu mere adminu deloc, cand vreu sa intru p sv imi zice k nu am voie (adica am admin) si am bagat tat felu de .....setinfo _pw parola si nik:( poate sti u dc , dau ai alt users p amx;) si dac mai sti ceva ce ii pot face sa nu fie lag, ajuta-ma te rog;) Ms Anticipat !

nu sv ci addonsu* , am vb eu k Adrian asta si o rezolvat problema , numa sa imi zici sa ii zic cum se numeste pluginu ala care canta imnu lu steaua cand raman ultimii 2 .....na ms, astept raspuns!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cerere Addons;)   

Sus In jos

Cerere Addons;)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Filadelphia :: Resource ! :: - Addon-uri !!! --
Mergi direct la: